Mobirise

Renowacja podłóg drewnianych – szybko, dokładnie i efektywnie

Renowacja podłóg drewnianych to proces, dzięki któremu materiał odzyskuje dawny blask. Oferujemy przeprowadzenie całego przedsięwzięcia od cyklinowania do lakierowania. Zapraszamy!

Jak wygląda procedura?

Dzięki swojej trwałości podłoga drewniana może zdobić wnętrza domu przez wiele lat. Renowacja parkietów przedłuży jej żywotność i poprawi wygląd.

Przy renowacji podłóg korzystamy z nowoczesnych maszyn do szlifowania i cyklinowania parkietu firmy Lagler. Najpierw przeprowadzamy wstępne szlifowanie grubymi gradacjami papierów ściernych. Następnie wykańczamy powierzchnię, żeby osiągnąć wymaganą gładkości. Po szlifowaniu cykliniarką następuje polerowanie. Maszyna wolnoobrotowa szlifuje powierzchnię drewna siatkami ściernymi. Do obróbki brzegów płaszczyzny używane są szlifierki krawędziowe, nazywane również brzegowymi. Między operacjami szczeliny między klepkami podłogi wypełnia się mieszaniną płynu na bazie żywicy i pyłu drzewnego z wyszlifowanej podłogi. Proces ten nazywany jest szpachlowaniem parkietu.

Zwykle po cyklinowaniu podłogi następuje lakierowanie i olejowanie wraz zwoskowaniem. Po wyschnięciu przeprowadza się 3 lakierowania podłogi lakierem nawierzchniowym.

W procesie renowacji podłogi wykorzystujemy materiały wykończeniowe od renomowanych producentów. Prawidłowo przeprowadzona renowacja parkietu pozwoli cieszyć się pięknem drewnianej podłogi na wiele lat. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Nasze zaangażowanie
i wiedza gwarantują najwyższą
jakości oferowanych usług

Parkiety Kurdziel to firma działająca w branży podłóg drewnianych od ponad
40 lat. Rozpoczynając działalność w 1974 roku byliśmy jedną z pierwszych krakowskich firm zajmujących się parkietami. 


Cyklinowanie i lakierowanie lakierem jednoskładnikowym
już od 55zł/m2

Wypełnij formularz a umówimy termin

Mobirise
Salon sprzedaży

ul. Kapelanka 2a                    
30-347 Kraków


Kontakt

Email: parkietykurdziel@gmail.com
tel: 12 266 96 16

Zapraszamy

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 14:00