Parkiety w Krakowie – profesjonalne doradztwo i usługi

Parkietami firma Kurdziel zajmuje się od ponad 40 lat. Rozpoczynając działalność w 1976 roku, byliśmy jedną z pierwszych krakowskich firm w tej branży. Zapraszamy do poznania szczegółów!

Parkiety kraków

O nas

Zapewniamy pełne zaangażowanie w każdy projekt oraz szeroką wiedzę na temat parkietów. Oferujemy:

Sprzedajemy również:

  • klepki i deski z drewna litego,
  • parkiety dwuwarstwowe,
  • deski podłogowe w wielu gatunkach drewna krajowego i egzotycznego.

Wykonując usługi montażowe, korzystamy ze sprawdzonego sprzętu oraz materiałów wykończeniowych, co w połączeniu z wysokimi kwalifikacjami pracowników gwarantuje satysfakcjonujący wygląd parkietu.

Doradztwo w doborze podłóg

Montaż i wykończenia parkietów i paneli

Renowacja podłóg drewnianych

Dostawa środków do pielęgnacji podłóg drewnianych

Mobirise

Współpraca

O jakości naszych usług świadczą referencje od firm i instytucji, dla których pracowaliśmy. Przed przystąpieniem do działania dokładnie ustalamy, jakie oczekiwania ma klient wobec wyglądu parkietu. Dopiero gdy upewnimy się, co mamy przygotować, wyznaczamy termin realizacji zlecenia. Gwarantujemy zakończenie prac na czas. Konsultanci z biura obsługi klienta są cały czas do Państwa dyspozycji. Wystarczy zadzwonić lub napisać maila, żeby uzyskać wszystkie niezbędne informacje. Zapraszamy do współpracy!

Szeroki wybór

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo szeroki asortyment podłóg drewnianych. Klepki i deski z drewna litego, parkiety dwuwarstwowe oraz deski podłogowe w wielu gatunkach drewna krajowego i egzotycznego.

Odpowiedzialność

Wykonując usługi montażowe korzystamy z najwyższej klasy sprzętu oraz materiałów wykończeniowych, co w połączeniu z wysokimi kwalifikacjami naszych pracowników pozwala usatysfakcjonować najbardziej wymagających Klientów.  


Cyklinowanie i lakierowanie lakierem jednoskładnikowym
już od 55zł/m2

Wypełnij formularz a umówimy termin

Mobirise
Salon sprzedaży

ul. Kapelanka 2a                    
30-347 Kraków


Kontakt

Email: parkietykurdziel@gmail.com
tel: 12 266 96 16

Zapraszamy

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 14:00